" اصول تیم سازی"

  • اگر سریع رسیدن هدف شماست، به تنهایی حرکت کنید اما اگر می‌خواهید به دوردست ها بروید، به یک تیم قوی نیاز دارید.”یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های یک استارت‌آپ‌ افرادی هستند که حول یک ایده دور هم جمع‌شده‌اند و یک تیم تشکیل داده‌اند. اهمیت تیم‌سازی و کار تیمی این‌روزها برای هر پروژه‌ای در هر زمینه‌ای بسیار بالاست و در موفقیت یا عدم موفقیت یک پروژه نقش کلیدی و تاثیرگذاری دارند. چرا تیم سازی در کسب و کار اهمیت دارد؟ مزیت‌های تیم سازی در کسب و کار چگونه بهترین تیم را تشکیل دهیم؟ اصول تیم سازی نکات برای موفقیت تیم سازی چگونه اختلاف در تیم های مدیریتی را حل کنیم؟ در همین راستا و جهت ارتقا آگاهی و دانش کارآفرینان، مرکز آموزش های آزاد و کارآفرینی دانشگاه پیام نور مرکز ورامین اقدام به برگزاری کارگاه " اصول تیم سازی" نموده است.

    دانشجویان و علاقمندان به شرکت در کارگاه " اصول تیم سازی" پس از مطالعه موارد زیر می توانند نسبت به ثبت نام قطعی خود اقدام نمایند.

    1.جهت ثبت نام هزینه کارگاه به مبلغ 150000 تومان به شماره کارت 2215-9261-8311-5859 بانک تجارت بنام "اکرم آهنگری" واریز  تصویر سند واریزی را در هنگام ثبت نام در فرم بارگذاری نمایند.

    2. تاریخ برگزاری کارگاه 9 تیر ماه ساعت 9/۳۰ تا ۱۲

    3. جهت تماس با دفتر مرکز آموزش های آزاد و کارآفرینی دانشگاه می توانید با شماره 02136118621 الی 5 داخلی 115 و 195 تماس حاصل فرمایید.

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.

فهرست