راه‌اندازی سایت توانمند سازی، کارآفرینی و ارتباط با صنعت در دانشگاه پیام نور ورامین – قرچک

سایت توانمند سازی، کارآفرینی و ارتباط با صنعت به عنوان بانک اطلاعاتی فرصت‌های موجود در صنعت و دانشگاه و معرفی افراد به بازار کار در دانشگاه پیام نور ورامین – قرچک راه‌اندازی می‌شود.

اولین جلسه گروه كارآفرینی و ارتباط صنعت و دانشگاه با هدف ارائه برنامه های جاری دفتر ارتباط با صنعت، با حضور دكتر راهداری ریاست دانشگاه و مدیریت كارآفرینی و ارتباط با صنعت و سایر اعضای گروه در تاریخ 1399/06/19 برگزار شد.

رئیس دانشگاه پیام نور در این نشست اظهار داشت: دانشجویان یك دانشگاه به عنوان سرمایه و پایه اصلی شكل گیری یك جامعه علمی می توانند نیروی مورد نیاز بازار كار در آینده را فراهم سازند.

وی تصریح کرد: این کارگروه اهداف ارزشمندی دارد و به دنبال تامین نیازهای حوزه های كارآفرینی و صنعت است.

در ادامه این جلسه، اعضا در خصوص شناسایی دانش آموختگان مركز و ضرورت برگزاری دوره های بازآموزی جهت تامین نیاز های احتمالی حوزه های كارآفرینی و ارتباط با صنعت و درآمدزایی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این نشست مقرر شد اقدامات مناسب جهت توسعه دوره های مهارت افزایی در دستور کار دفتر ارتباط صنعت با جامعه باشد.

لزوم همكاری و انعقاد قرارداد با شهرك های صنعتی و ایجاد بانك اطلاعاتی با عنوان راه‌اندازی سایت توانمند سازی، کارآفرینی و ارتباط با صنعت جهت استفاده مناسب از فرصت های موجود در دانشگاه جهت معرفی افراد به بازار كار از دیگر مصوبات این نشست بود.

 همچنین مقرر شد تامین نیازهای اطلاعاتی جهت برگزاری همایش ها و كلاسهای فوق برنامه در قالب طرح های درآمدزایی صورت گیرد.

در جلسه آتی نیز پس از جمع بندی کلی نظرات و برنامه های کارگروه، جمع‌آوری گسترده و جامع شیوه های ایجاد بانك اطلاعاتی توانمند سازی، کارآفرینی و ارتباط با صنعت مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست